Praca: Operator frezarki


Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Operator frezarki
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/23/0021
OBOWIĄZKI:

obróbka drewna przy użyciu maszyn w tym frezarki prace porządkowe, układanie drewna

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, umiejetność samodzielnej pracy

Miejsce pracy:

Mogilno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Frezer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2023-02-01
    • Obsługa urządzenia do frezowania form, ręczno-maszynowa obróbka metali. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Zobacz więcej
  • Operator frezarki i piły

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: 2023-02-01
    • samodzielna praca na frezarce dolnowrzecionowej i pile tarczowej, obróbka drewna, paletowanie drewna, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej
  • Operator frezarki i piły

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: 2023-01-23
    • samodzielna praca na frezarce dolnowrzecionowej i pile tarczowej, obróbka drewna, paletowanie drewna, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej