Praca: Operator koparki r23/2972-1476/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Operator koparki r23/2972-1476/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/2979
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku operatora koparki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator koparki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III

Wymagania inne:

wykszt. zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 6 miesięcy, aktualne uprawnienia operatora koparki do 25 ton klasa III, miejsce pracy wg zlecenia teren kraju

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku