Praca: Operator koparki


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Operator koparki
Miejsce pracy: Podgórzyn
Numer: StPr/21/0365
OBOWIĄZKI:
Obsługa koparki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Dyspozycyjność


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Chęć do pracy

Miejsce pracy:

Podgórzyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator koparko - ładowarki

  • Remitent sp. z o. o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejscem pracy są budowy aktualnie realizowane przez spółkę (cała Polska). Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach. Miejsce pracy: Cała Polska Wymagania: kwalifikacje...

  • Zobacz więcej
  • Operator Koparki Kategorii 1 [rekrutacja online]

  • JT S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-13
    • Miejsce pracy: woj. Wielkopolskie, Lubuskie, Podlaskie Zakres obowiązków Praca przy budowie rurociągów Punktualność Dbałość o powierzony sprzęt Uczciwe i sumienne wykonywanie...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik torowy - operator koparki

  • ZUE S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-13
    • ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci...

  • Zobacz więcej