Praca: Operator koparko-ładowarki


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Operator koparko-ładowarki
Miejsce pracy: Urszulewo
Numer: StPr/21/0736
OBOWIĄZKI:

Operator koparko-ładowarki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

Miejsce pracy:

Urszulewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcyjny /Operator maszyn produkcyjnych

  • Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: 2021-09-23
    • Opis stanowiska: obsługa urządzeń oraz maszyn produkcyjnych nadzór nad procesem produkcyjnym dbanie o zachowanie ciągłości produkcji utrzymanie porządku i dbanie o czystość na...

  • Zobacz więcej
  • Operator Maszyn Transportowych

  • SEITO Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2021-09-22
    • Obsługa transportu materiałów drzewnych lub biopaliw na terenie zakładu celulozowego Załadunek/ rozładunek samochodów z materiałem drzewnym lub biopaliwami Bieżące prace...

  • Zobacz więcej
  • Operator autoklawu

  • PetRepublic Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-20
    • Miejsce pracy: Koluszki Główne zadania: Powadzenie i kontrola procesu produkcyjnego w powierzonym obszarze, Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych na stanowisku pracy...

  • Zobacz więcej