Praca: Operator Ładowarki Teleskopowej

Marek
od roku w Grupie Mostostal Zabrze
Monter
Pracę w Mostostalu Zabrze cenię sobie za pracę w zgranej brygadzie w rodzinnej atmosferze.
W związku z nieustającym rozwojem poszukujemy:
Operator Ładowarki Teleskopowej
Miejsce pracy: teren całego kraju
woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • Obsługa ładowarki teleskopowej MANITOU MRT 2150

Wymagania:
  • Z uprawnieniami 1 kategorii WJO
  • Posiadających prawo jazdy kat. B
  • Gotowych do pracy na kontraktach realizowanych na terenie całego kraju.
Oferujemy:
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Świadczenia okolicznościowe
  • Międzynarodowe projekty
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Przejazd
  • Zakwaterowanie
Jedna Grupa - wiele możliwości.
Poznaj nas bliżej na stronie
www.kariera.mz.pl