Praca: Operator linii galwanicznej

Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz
Operator linii galwanicznej
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: 58/5/2022
OBOWIĄZKI:

- przygotowanie i ustawienie linii galwanicznej do produkcji konkretnego wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, uruchomienie linii i rozpoczęcie produkcji - nadzorowanie przebiegu procesu - kontrola jakości gotowego wyrobu zgodnie z planem kontroli - wypełnianie kart kontroli - obsługa odwijaków i nawijaków - zmiana palet, przekładek i papieru - pakowanie detali zgodnie ze "specyfiką pakowania"

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: mile widziana znajomość rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz