Praca: Operator linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Sulnowo
Numer: StPr/22/0547
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy obsłudze pras krawędziowych, prasy mimośrodowej, obsługa stanowisk spawalniczych, przygotowanie elementów do dalszej obróbki, prowadzenie prostej dokumentacji warsztatowej, obsługa narzędzi warsztatowych i elektronarzędzi, przestrzeganie zasad BHP

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: gimnazjalne

Miejsce pracy:

Sulnowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu