Praca: Operator maszyn do obróbki skrawaniem


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Podzamek Golubski
Numer: StPr/20/0489
OBOWIĄZKI:

Operator maszyn do obróbki skrawaniem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Podzamek Golubski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn - ustawiacz

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Samodzielna praca na maszynach produkcyjnych zgodnie z umiejętnościami wykazywanymi w skill matrix. Przezbrajanie maszyn i urządzeń wg wymogów planów, nadzorowanie nad...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn budowlanych

  • Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • praca na budowach realizowanych przez firmę mile widziana praktyka w zawodzie; możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn i urządzeń do produkcji napojów

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-01-14
    • (dla osób od 30rż) obsługa maszyn i urządzeń do produkcji napojów Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej