Praca: Operator maszyn do produkcji obuwia

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Operator maszyn do produkcji obuwia
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/0854
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn produkcyjnych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kowalewo Dodane: 2022-05-25
    • OBSŁUGA MASZYN PRODUKCYJNYCH, KONTROLA JAKOŚCI PRODUKTÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: biegłe czytanie rysunku technicznego...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wielki Konopat Dodane: 2022-05-24
    • obsługa lini produkcyjnych i maszyn do produkcji klipsów do zamykania osłonek wędliniarskich, obsługa maszyny do produkcji pętelek wędliniarskich, ewidencja procesów produkcji,...