Praca kujawsko-pomorskie

Praca: Operator maszyn do produkcji sprężyn

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 1100 pracowników, produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

www.hkmeble.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko

Operator maszyn do produkcji sprężyn

Nr Ref.: OMP/01/2018

Zakres obowiązków:
  • nastawianie maszyn produkcyjnych oraz pełna obsługa maszyn do produkcji sprężyn kieszeniowych
  • kontrola działania maszyn oraz pomoc w konserwacji maszyn
  • oznaczanie, pakowanie i składowanie wyrobów gotowych
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • praca zgodnie z zasadami BHP
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • zaangażowanie, sumienność i dokładność
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • dojazd z kierunków Piła, Złotów, Miasteczko, Osiek i Łobżenica
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole specjalistów
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-maszyn-do-produkcji-sprezyn_1916188.html
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).”