Praca: Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/24/0033
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn CNC - wycinanie płyt, przygotowanie płyt do dalszej obróbki, obróbka plexi, płyt meblowych, kontrola jakości zgodnie z przepisami BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rypin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Podborek Dodane: 2024-02-25
    • 1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.2. Bieżący nadzór i kontrola prawidłowego działania maszyn.3. Realizowanie produkcji według planów.4. Odpowiedzialność za...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2024-02-19
    • Obsługa maszyn CNC - wycinanie płyt, przygotowanie płyt do dalszej obróbki, obróbka plexi, płyt meblowych, kontrola jakości zgodnie z przepisami BHP. Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn drogowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmno Dodane: 2024-02-15
    • Operator maszyn drogowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej