Praca: Operator maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Operator maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1385
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych, wytwarzanie wyrobów sztucznych, kontrolowanie procesów produkcji wyrobów, wykonywanie przeglądów oraz regulkacja i konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia