Praca: Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych r29/2622-1294/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych r29/2622-1294/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2628
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn i urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

nie jest wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2020-12-02
    • Praca przy obsłudze maszyn - obróbka metali. Praca w systemie zmianowym.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie min. zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn do wydmuchu folii

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-12-02
    • obsługa maszyn do produkcji folii, praca fizyczna,Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: [Inne] : mile widziane wykształcenie...

  • Operator maszyn i urządzeń do produkcji napojów

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-12-01
    • (dla osób od 30rż) obsługa maszyn i urządzeń do produkcji napojówWymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brakWykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne:...