Praca: Operator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/2267
OBOWIĄZKI:
Praca przy maszynach produkcyjnych zgodnie z umiejętnościami, wizualna kontrola jakościowa produkowanych detali na stanowisku pracy, samodzielne wykrywanie niezgodności w produkowanych detalach, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

trzyzmianowy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia