Praca: Operator maszyn (nr 1285)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator maszyn (nr 1285)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1285
OBOWIĄZKI:
produkcja wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi; utrzymanie porządku na stanowisku pracy zgodnie z obowiązującym standardem WCM; prowadzenie zapisów jakościowych; przekazywanie uwag o stanie technicznym maszyn; sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi; dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn; niwelowanie braków; dbanie o powierzony sprzęt i maszyny; stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej; realizowanie powierzonych obowiązków wynikających z funkcjonujących w firmie Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością; realizowanie innych prac i zadań zleconych przez przełożonego; przestrzeganie przepisów BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń do produkcji opakowań blaszanych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie i roczne doświadczenie zawodowe, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy