Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Operator maszyn
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/24/0170
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn produkcyjnych;Nadzór nad bezpieczną eksploatacją maszyn zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami;Relizacja planu produkcyjnego;Kontrola jakości produkowanego wyrobu;Bieżąca kontrola działania maszyn i urządzeń;Zgłaszanie awarii maszyn;Prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wynagrodzenie brutto 27,70zł za godzinę

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi