Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Operator maszyn
Miejsce pracy: Mała Nieszawka
Numer: StPr/21/0140
OBOWIĄZKI:
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP· Wymiana noży Krążkowych· Kontrola stanu noży na maszynach· Kontrola jakości przy użyciu przyrządu kontrolno-pomiarowego i wzrokowa rolek i arkuszy· Praca w systemie IT· Rejestr czasu pracy w module Operator· Weryfikacja błędów w zleceniu· Przygotowanie materiałów i surowca do zlecenia (paleta, rolka, koła, skóry itp.), szczególnie gdy nie ma dostępnego pomocnika· Przedmuchiwanie maszyn podczas postoju maszyny, między wsadami· Reagowanie na awarie· Obsługa wózka widłowego i chwytakowego· Realizacja celów wg obowiązujących norm· Współpraca z pomocnikami, wspólna realizacja celu produkcyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: bardzo dobry stan zdrowia,kondycja i sprawność fizyczna
Uprawnienia: 2 lata doświadczenia zawodowego

Wymagania inne:

[Inne] : Po trzech miesiącach pracy możliwość uzyskania premii do 1000 zł brutto

Miejsce pracy:

Mała Nieszawka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego