Praca: Operator maszyn


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Operator maszyn
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/23/0506
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn skrawających

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mierucinek Dodane: 2023-03-17
    • obróbka mechaniczna metali- skrawanie, wiercenie, szlifowanie itp. Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w obróbce metali

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn

  • Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2023-03-15
    • montowanie zespołów na płytki SD kontrola jakości zmontowanych podzespołów podstawowa obsługa komputera Wymagania inne: podstawowa obsługa komputera

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn czyszczących

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2023-03-15
    • Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy. Uczestnictwo w szkoleniach. Zapoznanie się ze środkami używanymi do utrzymania czystości. Zapoznanie się z obsługą maszyn sprzątających:...

  • Zobacz więcej