Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Operator maszyn
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0271
OBOWIĄZKI:
- Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi;- Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi;- Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn (usuwanie zacięć i awarii, regulacje);- Dbanie o porządek na powierzonym obszarze;- Stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

mile widziane 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej, umiejętności mechaniczne i techniczne, samodzielność, chęć do nauki, zaangażowanie

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią