Praca: Operator Maszyn

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Operator Maszyn
Miejsce pracy: Brodnica
Nr ref.: DP/WSSA/10/20
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta z ponad 100-letnią tradycją, jednego z liderów rynku europejskiego w zakresie przygotowywania i przechowywania żywności poszukujemy osób, które podejmują pracę na stanowisku:

OPERATOR MASZYN

Wymagania:
  • znajomość obsługi komputera (m.in. MS Office)
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • cierpliwość, otwartość oraz zaangażowania
  • otwartość i lubienie pracy z ludźmi,
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę bezpośrednio przez Naszego Klienta w pełnym etacie
  • premię uznaniową
  • nagrodę za obecność
  • dodatek za niepalenie
  • dodatek za pracę w systemie ciągłym
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia socjalne
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.