Praca: Operator maszyn

Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Zakład w Włocławku to zakład przemysłu drzewnego należący do międzynarodowego koncernu. Zajmujemy się przetwórstwem surowca drzewnego.

Operator maszyn
Miejsce pracy: Włocławek
Nr ref.: 1.11.20221
Główne obowiązki to:
  • Racjonalne wykorzystanie drewna
  • Wykonywanie cięcia i ocena uzyskanych  efektów,
  • Mocowanie surowca w urządzeniach, przekazanie surowca do dalszej obróbki,
  • Obsługa maszyny
  • Prawidłowe ustawienie parametrów maszyny
  • Wizualna kontrola jakości wyrobu
  • Nadzór nad bieżącą pracą maszyn i urządzeń
  • Dbanie o jakość i efektywność produkcji
Oczekujemy:
  • Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Znajomości obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
Oferujemy:
  • Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • trakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego;
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów wytwarzanych przez koncern
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)