Praca: Operator maszyn/kontroler jakości

Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz
Operator maszyn/kontroler jakości
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: 59/5/2022
OBOWIĄZKI:

Prace produkcyjne, kontrola jakości produkowanych wyrobów

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz

Zobacz podobne oferty

  • Operator Maszyny Pakującej

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-06-29
    • Wymagania: posiadanie minimum średniego wykształcenia umiejętności kierowania zespołem Podstawowa znajomość mechaniki i automatyki gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym....

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn szwalniczych

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-06-28
    • obsługa maszyn typu: ploter, dziurkarka, automat do obrzucania, automat dwuigłowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziana osoba chętna...

  • Operator maszyn

  • Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2022-06-27
    • - przygotowywanie surowca do produkcji (wrzucanie surowca do maszyny topiącej), - wykonywanie prostych napraw maszyny topiącej, Wymagania inne: - brak przeciwwskazań do pracy...