Praca: Operator minikoparki, monter instalacji fotowoltaicznych

HYMON to czołowa polska firma zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi. Wyróżniono Nas m.in. Diamentami Forbesa 2021 - nagrodą dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

Potencjał i pozycja firmy zostały dostrzeżone przez inwestorów, wśród których znalazł się jeden z najlepszych piłkarzy na świecie - Robert Lewandowski !

W ramach rozwoju naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator minikoparki, monter instalacji fotowoltaicznych
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z najbardziej dynamicznych branż,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • darmowe szkolenia specjalistyczne oraz wsparcie techniczne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, odzież robocza),
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • imprezy integracyjne,
  • dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.
Wymagamy:
  • uprawnienia do obsługi minikoparki,
  • doświadczenie zawodowe minimum 1 rok,
  • dbania o powierzony sprzęt firmowy w tym auto służbowe,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokości (rusztowania, drabiny, dachy),
  • dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • punktualności, zaangażowania i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań.
Dodatkowo od kandydatów oczekujemy:
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • prawo jazdy kat. „C” - mile widziane,
  • uprawnienia SEP E - mile widziane,
  • znajomości specyfiki branży fotowoltaicznej - mile widziane.

Zobacz podobne oferty

  • Monter okien, elewacji

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Praca przy montażu okien. Technologia szkło - aluminium. Praca ze zwyżek, platform roboczych. Wymagania: Doświadczenie w pracach budowlano -montażowych.....

  • Zobacz więcej
  • Monter instalacji fotowoltaicznej

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-12-05
    • Opis stanowiska: Praca przy montażu i demontażu instalacji fotowoltaicznej do mocy 1MW Praca na terenie Niemiec Wymagania: Doświadczenie Uprawnienie elektryczne Prawo jazdy kat. B...

  • Monter rurociągów – brygadzista

  • MULTiSERWIS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-12-05
    • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych Przygotowanie rur do spawania oraz...