Praca: Operator piły taśmowej


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Operator piły taśmowej
Miejsce pracy: Szubin-Wieś
Numer: StPr/21/0136
OBOWIĄZKI:
obsługa piły taśmowej; umiejętność czytania rysunku technicznego; praca na 2 zmiany:6-14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Szubin-Wieś


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią



Zobacz podobne oferty

  • Asystent ksiegowego

  • MPiPS - PGP Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Osielsko Dodane: wczoraj
    • Sortowanie dokumentów, analiza formalno-rachunkowa, wprowadzanie dokumentów do OPTIMY, archiwizacja dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak...

  • Zobacz więcej
  • Serwisant instalacji chłodniczej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • bieżący dozór i obsługa amoniakalnej instalacji chłodniczej, serwisowanie poszczególnych elementów instalacji, drobne naprawy i usuwanie awarii Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Archiwista

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • prowadzenie archiwum zakładowego, przygotowywanie dokumentacji do brakowania, przekazania do archiwum państwowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak...

  • Zobacz więcej