Praca: Operator produkcji, zdobnik szkła


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Operator produkcji, zdobnik szkła
Miejsce pracy: Gostkowo
Numer: StPr/23/0008
OBOWIĄZKI:
aplikowanie rysunków na szkło, przygotowywanie produktów do wysyłki, pakowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

sprawność manualna

Miejsce pracy:

Gostkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcji

  • ManpowerGroup Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmża Dodane: wczoraj
    • Zadania: Praca przy obróbce stali i aluminium Obsługa maszyn do obróbki metali – cięcie, gięcie i szlifowanie detali Praca stojąca przy maszynie Wymagania: Samodzielna i...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn wtryskowych

  • ManpowerGroup Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2023-01-27
    • Zadania: Odbieranie gotowych wyrobów z maszyny wtryskowej Kontrola jakości gotowego wyrobu Naklejenie etykiet Uzupełnianie wymaganej dokumentacji produkcyjnej i jakościowej...

  • Zobacz więcej
  • Przepalacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sadki Dodane: 2023-01-26
    • cięcie palnikiem złomu i stali Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia do cięcia palnikiem gazowym

  • Zobacz więcej