Praca: Operator Rozkładarki / Podajnika / Stołu (Guzikowy) / Walca - Robotnik Drogowy

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Operator Rozkładarki / Podajnika / Stołu (Guzikowy) / Walca - Robotnik Drogowy
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
  • Praca operatora rozkładarni/ podajnika, operatora stołu (guzikowego), operatora walca, robotnika drogowego (Brygada bitumiczna)
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi danego sprzętu,
  • Doświadczenie przy budowie dróg-układanie masy
  • Przynajmniej roczne doświadczenie,
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia
  • Dyspozycyjność- gotowość do pracy w delegacji
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.