Praca: Operator składarko-sklejarki(nr 1479)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator składarko-sklejarki(nr 1479)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1479
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn klejących typu Media lub Expertfold, BobstRealizowanie planów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją zlecenia produkcyjnegoPrzezbrajanie maszyn, ustawianie parametrówZapewnienie efektywnej pracy obsługi maszynSprawdzanie zgodności etykiet ze specyfikacjąOferujemy: Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie· Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony· Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus miesięczna premia · Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe· Dofinansowanie do wypoczynku, do aktywności fizycznej, bony na święta, paczki dla dzieci, · Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych· Kawa, herbata w każdej kuchni i na stołówce· Duży parking
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Doświadczenie w pracy związanej z obsługą maszyn poligraficznych, zwłaszcza maszyn klejącychGotowość pracy w systemie trzech zmianDyspozycyjność, punktualnośćUmiejętność pracy w zespole, ale też dobra organizacja pracy własnejZaangażowanie, inicjatywa, umiejętność rozwiązywania problemówWykształcenie min. zawodowe, mile widziane poligraficznemile widziane również osoby posiadające stopień niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy