Praca: Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/20/1084
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie i nadzorowanie maszyn oraz urządzeń lub ciągów technologicznych do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

Wymagania inne:

Doświadczenie: pożądane 1 miesiąc na wskazanym stanowisku.

Miejsce pracy:

Chełmża

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego