Praca: Operator urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych.

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Operator urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych.
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/20/0811
OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań produkcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Praca wykonywana według zleceń w godz. 6:00-14:00Kontakt telefoniczny z pracodawcą.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy