Praca: Operator urządzeń rozdrabniających


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Operator urządzeń rozdrabniających
Miejsce pracy: Piechcin
Numer: StPr/22/0651
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń rozładowczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Piechcin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 23,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn

  • TPPD Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: wczoraj
    • Opis stanowiska: Racjonalne wykorzystanie drewna Wykonywanie cięcia i ocena uzyskanych efektów, Mocowanie surowca w urządzeniach, przekazanie surowca do dalszej obróbki, Obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Operator belownicy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jedwabno Dodane: 2022-06-30
    • Obsługa belownicy do prasowania odpadów (makulatura, folia stretch) polegająca na: napełnianie komory zasypowej odpadami, nadzór nad cyklem belowania, odbiór sprasowanych bel...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn produkcji wędliniarskiej

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-06-30
    • Zadania: obsługa maszyn produkcyjnych programowanie i wymiana materiałów eksploatacyjnych maszyny. Oczekiwania wobec kandydatów: posiadanie minimum zawodowego wykształcenia –...

  • Zobacz więcej