Praca: Operator wózka widłowego


Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Rzeszyn
Numer: StPr/24/0091
OBOWIĄZKI:
przewóz drewna na tartaku, układanie drewna, porządki na placu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Kierowca operator wózków jezdniowych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzeszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator wózka widłowego

  • KB Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Iwiec Dodane: 2024-02-25
    • Twój zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego- przewożenie surowca, załadunek, dostarczanie i odbiór surowca na czas w celu utrzymania produkcji, w odpowiedniej ilości i...

  • Zobacz więcej
  • Operator wózka widłowego

  • KB Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wierzchucin Dodane: 2024-02-25
    • Twój zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego- przewożenie surowca, załadunek, dostarczanie i odbiór surowca na czas w celu utrzymania produkcji, w odpowiedniej ilości i...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier – Operator Wózka Widłowego

  • Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Osowa Góra Dodane: 2024-02-20
    • przyjmowanie dostaw surowców i opakowań oraz sprawdzanie ich z dokumentacją, przyjmowanie towaru na magazyn z produkcji oraz dostarczanie surowców na produkcję zgodnie z...

  • Zobacz więcej