Praca: Operator Wózka Widłowego

Sadco Grupa to nowoczesna Organizacja Producentów Owoców, która codziennie dostarcza owoce i warzywa do największych sieci handlowych w Polsce oraz za granicą.
Zostań częścią naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Śmiłowice k. Włocławka
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie prac transportowo-załadunkowych zgodnie z przepisami BHP
  • Rozmieszenie towaru w magazynie wysokiego składowania
  • Właściwe składowanie towarów.zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem
  • Przyjmowanie oraz weryfikacja ilościowa i jakościowa dostaw
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • Uprawnienia operatora wózków wydane przez UDT
  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Odpowiedzialność i sumienność
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej największym producentem owoców na Kujawach
  • Pracę w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku pracy