Praca: Operator wtryskarki


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Operator wtryskarki
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/20/0948
OBOWIĄZKI:

obsługa wtryskarki, możliwośc przyuczenia

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Operator wtryskarki
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator zgrzewarek

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szembruk Dodane: 2020-12-01
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn produkcji wędliniarskiej

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-12-01
    • Zadania: obsługa maszyn produkcyjnych programowanie i wymiana materiałów eksploatacyjnych maszyny Oczekiwania wobec kandydatów: posiadanie minimum zawodowego wykształcenia –...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik operatora maszyn

  • Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szczytno Dodane: 2020-11-19
    • załadunek i rozładunek elementów produkcyjnych; pomoc w ustawianiu maszn; samokontrola produkowanych elementówWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania...

  • Zobacz więcej