Praca: Operator wtryskarki


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Operator wtryskarki
Miejsce pracy: Ciechocinek
Numer: StPr/22/0446
OBOWIĄZKI:
- NAPEŁNIANIE WORKÓW CZĘŚCIAMI PLASTIKOWYMI,- MIELENIE DETALI,- PAKOWANIE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Ciechocinek


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn

  • TPPD Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2022-07-01
    • Opis stanowiska: Racjonalne wykorzystanie drewna Wykonywanie cięcia i ocena uzyskanych efektów, Mocowanie surowca w urządzeniach, przekazanie surowca do dalszej obróbki, Obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Operator belownicy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jedwabno Dodane: 2022-06-30
    • Obsługa belownicy do prasowania odpadów (makulatura, folia stretch) polegająca na: napełnianie komory zasypowej odpadami, nadzór nad cyklem belowania, odbiór sprasowanych bel...

  • Zobacz więcej
  • Operator urządzeń rozdrabniających

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piechcin Dodane: 2022-06-30
    • Obsługa urządzeń rozładowczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: komunikatywność

  • Zobacz więcej