Praca: Operator wykrawacza rolowego -1

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Operator wykrawacza rolowego -1
Miejsce pracy: Kcynia
Numer: StPr/21/0237
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyny służących do produkcji opakowań z tektury (wykrawacz rolowy) wykrawanie zaprojektowanych na wykrojnikach wzorów z tektury, segregowanie i przygotowywanie wykonanych kartonów do wysyłki, układanie na paletach, pakowanie w paczki, foliowanie i spinanie taśmami Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kcynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią