Praca: Operator żurawia samojezdnego


Ogłoszenie numer: 5476970, z dnia 2021-09-10

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się głównie usługami dźwigowymi. Działamy na terenie całej Polski.

Operator żurawia samojezdnego

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

 

Opis stanowiska

Zatrudnimy operatorów żurawi samojezdnych z doświadczeniem lub do przyuczenia.

 

Wymagania

  • uprawnienia UDT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator Żurawia

  • GGT SOLUTIONS S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-16
    • Miejsce pracy: delegacje w całym kraju W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wieloma rozpoczynającymi się dużymi budowami poszukujemy osób posiadających uprawnienia na...

  • Zobacz więcej
  • Operator dźwigu samochodowego

  • Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-16
    • praca na budowach realizowanych przez firmę. mile widziana praktyka w zawodzie; możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

  • Zobacz więcej