Praca: Operator


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Operator
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/0095
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, mile widziane- mechanik maszyn, elektryk, operator CNC, do przyuczenia, praca na 2 zmiany (6-22)

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator strugarek i frezarek

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Górna Grupa Dodane: 2024-02-15
    • obsługa i nadzór urządzeń utrzymanie w należytym stanie technicznym urządzeń, struganie, wyrównywanie na urządzeniach, ustawianie ilosciowych i potrzebnych parametrów...

  • Zobacz więcej
  • Maszynista urządzeń pomocniczych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-02-12
    • Eksploatacja urządzeń Elektrociepłowni, w tym: wymiennikowni ciepła, stacji redukcyjno-schładzających, stacji odgazowania, stacji uzdatniania wody i innych urządzeń...

  • Zobacz więcej