Praca: Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Numer: StPr/21/0077
OBOWIĄZKI:
Pomaganie i towarzyszenie w codziennych czynnościach zakresu samoobsługi i higieny osobistej chorego. Pomaganie w zaspokajaniu potrzeb związanych z utrzymaniem ciała chorego w czystości poprzez wykonywanie zabiegów higienicznych oraz utrzymanie w czystości i estetyce łóżka i najbliższego otoczenia osoby chorej.Aktywizacja chorego do zwiększania jego samodzielności życiowej. Miejsce odbywania stażu: Nowy Szpital w Wąbrzeźnie - Zakład Opiekuńczo-Lecznicy
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Ukończona szkoła średnia lub kurs opiekuna medycznego

Miejsce pracy:

Wąbrzeźno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie