Praca: Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych
Miejsce pracy: Dobre
Numer: StPr/24/0038
OBOWIĄZKI:
Pomoc i towarzyszenie mieszkańcom i uczestnikom codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej. Organizacja i animacja czasu walnego. Pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobista osób chorych, niesamodzielnych. Karmienie i podawanie leków. Załatwianie codziennych spraw mieszkańców i uczestników. Aktywizowanie mieszkańców i uczestników do zwiększenia samodzielności życiowej, doradzanie w zakresie planowania wydatków, sposobu spędzania wolnego czasu. Aktywne uczestniczenie w procesie rehabilitacji. Kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu mieszkańca i uczestnika. Sprawowanie bezpośredniej opieki i czuwanie nad bezpieczeństwem osób niesamodzielnych. Pomoc w dbaniu o porządek. Dbanie o należyty stan urządzeń i sprzętu znajdującego się w Dziennym Domu Seniora i Mieszkaniu Wspomaganym. Sprzątanie pomieszczeń w Mieszkaniu Wspomaganym i Dziennym Domu Seniora.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Kurs opiekun osób straszych i niepełnosprawnych min. 150 h

Miejsce pracy:

Dobre

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie