Praca: Opiekun osób starszych

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Opiekun osób starszych
Miejsce pracy: Ciechocinek
Numer: StPr/20/0474
OBOWIĄZKI:
Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w ubieraniu, organizowanie czasu wolnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekun osoby starszej* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Ukończona szkoła w zawodzie lub dwuletnie doświadczenie na danym stanowisku.

Miejsce pracy:

Ciechocinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim