Praca: Opiekun - pomoc nauczyciela


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Opiekun - pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0899
OBOWIĄZKI:
Opieka nad dziećmi.Staż odbywać się będzie w dzielnicy Flisy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

kurs opiekuna, wykształcenie pedagogiczne - mile widzianeempatia, cierpliwość

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Opiekunka dziecięca

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-04-05
    • praca w żłobku, opieka nad dziećmi w wieku do 3 lat, zajęcia z dziećmi, zabawy, spacery, posiłki Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak...

  • Zobacz więcej
  • Opiekun dziecięcy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: 2021-03-30
    • 1. Opieka nad dzieckiem 1-3 lat, 2. Organizacja zajęć, zabaw, 3. Zabiegi higieniczne oraz prace porządkowe. Wymagania inne: Wymagania kwalifikacyjne: ukończona szkoła...

  • Zobacz więcej