Praca: Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Opiekun w domu pomocy społecznej
Miejsce pracy: Pigża
Numer: StPr/22/1415
OBOWIĄZKI:
zg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Pigża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zobacz podobne oferty

  • Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: 2023-01-24
    • 1/ udzielanie pomocy rodzinom zastępczym i prowadzącym rodzinne domy dziecka w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej,2/ pomoc rodzinom zastępczym oraz prowadzącym...

  • Zobacz więcej
  • Opiekun

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grabie Dodane: 2023-01-23
    • Opiekowanie się dziećmi z Domu Pomocy Społecznej, karmienie dzieci, dbanie o higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych, prowadzenie dokumentacji związanej z opieką,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2023-01-23
    • wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia: prawo jazdy...