Praca: Opiekunka dziecięca w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Opiekunka dziecięca w żłobku
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/21/0842
OBOWIĄZKI:
opieka nad dziećmi od 6 m-ca do 3 lat; wspieranie samodzielności dziecka; zabawa na terenie placówki; spacery; karmienie; przewijanie; usypianie; udział w zajęciach edukacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie; staż dla kobiety 18-29 lat; mile widziany kurs opiekunki dziecięcej w żłobku lub chęć odbywania kursu w trakcie trwania stażu

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy