Praca: Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Lipno
Numer: StPr/21/0493
OBOWIĄZKI:

opieka nad dziećmi

Miejsce pracy:

Lipno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Opiekun - pomoc nauczyciela

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-04-08
    • Opieka nad dziećmi.Staż odbywać się będzie w dzielnicy Flisy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: kurs opiekuna, wykształcenie...

  • Zobacz więcej
  • Opiekunka dziecięca

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-04-05
    • praca w żłobku, opieka nad dziećmi w wieku do 3 lat, zajęcia z dziećmi, zabawy, spacery, posiłki Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak...

  • Opiekun dziecięcy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: 2021-03-30
    • 1. Opieka nad dzieckiem 1-3 lat, 2. Organizacja zajęć, zabaw, 3. Zabiegi higieniczne oraz prace porządkowe. Wymagania inne: Wymagania kwalifikacyjne: ukończona szkoła...