Praca: Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Wszedzień
Numer: StPr/22/0300
OBOWIĄZKI:

praca związana z w/w stanowiskiem

Miejsce pracy:

Wszedzień

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Opiekunka dziecięca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pakość Dodane: 2022-05-13
    • Sprawowanie opieki nad małymi dziećmi, pilnowanie bezpieczeństwa, dbanie o ich potrzeby. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jeziora Wielkie Dodane: 2022-05-11
    • praca związana z w/w stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: zarządzanie czasem i organizacja pracy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Marcinkowo Dodane: 2022-04-28
    • praca związana z w/w stanowiskiem