Praca: Pakowacz przesyłek e-commerce

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Pakowacz przesyłek e-commerce
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/23/0061
OBOWIĄZKI:
transportowanie, załądowywanie i rozładowywanie paczek i towarów,przygotowywanie zamówień do wysyłki:pakowanie, kompletowanie i przekazywanie kurierowi,przyjmowanie przesyłek kurierskichpozostały zakre obowiązków według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu