Praca: Pakowacz ręczny, operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pakowacz ręczny, operator produkcji
Miejsce pracy: Gostkowo
Numer: StPr/20/0999
OBOWIĄZKI:
zg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gostkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zobacz podobne oferty

  • Pakowacz towaru (magazyn spożywczy i kosmetyczny)

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Miejsce pracy: Niemcy (Kolonia, Bochum, Magdeburg, Bremen) Opis pracy: Proste prace pomocnicze na magazynie z artykułami spożywczymi lub kosmetycznymi Pakowanie / układanie towaru...

  • Zobacz więcej
  • Operator wtryskarki / pakowacz

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-11-20
    • - Odpowiedzialność za obróbkę ręczną materiałów z tworzywa sztucznego (dywaniki do aut) - praca przy wtryskarkach - pakowanie gotowego wyrobu - dbanie o porządek na stanowisku...

  • Pakowacz ręczny

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubicz Dolny Dodane: 2020-11-20
    • Pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki, prawidłowe znakowanie i pakowanie wyrobu gotowego,...