Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1962
OBOWIĄZKI:
Dostępność do wykonywania pracy w godzinach od 6 rano do 12 w nocy. Dobry wzrok. Utrzymanie czystości w miejscuwykonania prac
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Bardzo dobre zdrowie fizycznie – być w stanie rozładować / załadować towar. Brak przeciwskazania do dźwigania do 15 kg.[Inne] : miłe widzenia, doswiadczenia wykonywania ciężkiej fizycznej pracy

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu