Praca: Pakowacz


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Pakowacz
Miejsce pracy: Godziszewy
Numer: StPr/24/0090
OBOWIĄZKI:
pakowanie elementów przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy, dokonywanie wizualnej kontroli jakości przed przygotowaniem do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Godziszewy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pakowacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • -kompletowanie towarów w magazynie,-pakowanie produktów do kartonów zbiorczych,-rozkładanie oraz układanie kartonów na paletach. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Zobacz więcej
  • Pakowacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Godziszewy Dodane: 2024-02-22
    • pakowanie elementów przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy, dokonywanie wizualnej kontroli jakości przed przygotowaniem...

  • Zobacz więcej
  • Pakowacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: 2024-02-22
    • praca związana z w/w stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: operatywność, punktualność, praca w grupie

  • Zobacz więcej