Praca: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pakowacz
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/0476
OBOWIĄZKI:
Kontrola jakości produktu, precyzyjne pakowanie wyrobów, aby zapewnić im skuteczne zabezpieczenie podczas transportu,układanie towarów w kartonach. Utrzymania czystości w miejscu wykonania pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Bardzo dobry stan zdrowia fizycznego, Kontrola jakości produktu, precyzyjne pakowanie wyrobów, aby zapewnić im skuteczne zabezpieczenie podczas transportu, układanie towarów w kartonach, utrzymanie czystości w miejscu wykonania pracy, umowa zlecenie, praca w Grudziądzu na III zmiany, 20 godz/tydz., wynagrodzenie brutto od 18,30 zł/godz.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu